Klassieke Homeopathie


Wat is klassieke Homeopathie? Wat kan KH voor u betekenen Wat kan ik voor u betekenen?
Werkwijze en ziekteclassificatie Bijscholing Homeopaat aan huis
Inloopspreekuur Homeopathie bij kinderen Cursussen / opleiding
Online consult    

Cursussen / opleiding

Inleiding in de klassieke homeopathie met als aandachtspunt:
"uitgedokterd: wat dan?"

Een lezing door Jantsje Dekker, klassiek homeopaat yogadocente en Rayid-pr.i.o., op 6 en 7 December om 15.00 uur.

Lokatie: Westhaven 54 te Gouda. Tel: 0182-527780.

Opgave noodzakelijk i.v.m de ruimte.
Toegang 5 euro. Koffie en thee aanwezig. Na afloop kunt U persoonlijk Uw vragen stellen. Zoals altijd wordt er tijd voor U uitgetrokken. U wordt gezien en gehoord.



NATUURLIJKE EHBO

Deze cursussen ga ik regelmatig organiseren. De eerstvolgende cursus zal in april (2008) zijn, de datum wordt nog bekend gemaakt en zal tot stand komen in overleg.

Deze cursus zal gaan over de middelen die kunnen worden ingezet bij bijvoorbeeld:
- Blauwe plekken na een val.
- Van een hoogte vallen op je stuitje met felle pijn als resultaat.
- Hoe een bloedneus te stelpen.
- Voedselvergiftiging.
- Griep. enz. enz.

Want maar al te vaak wordt er een middeltje bij de drogist gehaald en dat kan soms averechts werken. Waarom? dat leg ik u t.z.t uit.

DE ZIEKTECLASSIFICATIE

Een cursus van 4 avonden.
Datum in overleg na aanmelding

Uitleg hierover zal interessant zijn, als u bij mij patiënt bent, maar ook wanneer u geïnteresseerd bent in het verschil tussen de werkwijze van de "oude school" van homeopaten en in de geheel andere werkwijze die door hoe langer hoe meer homeopaten van nu wordt toegepast, en die tot doel heeft een patiënt op zachte en milde wijze te genezen. Na aanmelding wordt i.o. een datum vastgesteld

OPLEIDING TOT KLASSIEK HOMEOPAAT

Ben je geïnteresseerd geraakt in de klassieke homeopathie?
Zou je er meer van willen weten?
Zou je dit schitterende vak, deze geneeskunst zelf willen gaan studeren?
Ik wil je graag wegwijs maken en je vertellen over dit prachtige vak, moeilijk soms, maar de moeite waard.

 

volgende